Nie taka dieta straszna

Nie taka dieta straszna

20 kwietnia 2020 Wyłącz przez Kortezja

Dieta Cindy Crawford udowadnia, że dbanie o figurę wcale nie musi wymagać wielu poświęceń i wyrzeczeń, a odchudzanie może opierać się o naprawdę smaczne posiłki. Cindy Crawford od kilku już lat jest na specjalnie przygotowanej dla siebie diecie, która pomaga jej wytrzymać nienaganną sylwetkę przez cały rok.

Gwiazda dzień zaczyna od wypicia szklanki czystej, niegazowanej wody mineralnej i zjedzenia porcji świeżych owoców. Ważne, by były bogate w błonnik i składniki odżywcze.

Na obiad wybiera chude mięso lub ryby, dodatki tylko z naturalnych warzyw, a podstawą są u niej ryż lub makaron pełnoziarnisty. W przeciwieństwie do wielu innych diet, dieta Cindy Crawford stawia na bardzo sycącą kolację: wieczorem gwiazda może pozwolić sobie na dużo więcej: może zjeść grillowane mięso (jest zdrowsze, niż smażone), warzywa gotowane na parze czy nawet słodką przekąskę.

W jej diecie ważne jest, by nie przekraczać zalecanego dziennego zapotrzebowania organizmu na energię, a właściwe rozłożyć ją na wszystkie posiłki.