Maui – tajemniczy i urokliwy zakątek świata

Maui – tajemniczy i urokliwy zakątek świata

8 czerwca 2018 Wyłącz przez Kortezja

Jednym z tych najbardziej wyśnionych miejsc jest z pewnością malownicza wyspa Maui. Ta wchodząca w skład archipelagu hawajskiego urocza kraina stanowi cel podróży wielu osób, dla których najważniejsze jest piękno otoczenia.

Nie zważając na luksusy, drogie hotele i zorganizowane wycieczki, można się w niej zatracić. Dlaczego Maui, odpowiedź jest prosta, bowiem to miejsce, w którym można spojrzeć na świat z innej bardziej kolorowej strony.

Nie trzeba zakładać różowych okularów, aby dostrzec wszelkie pozytywy i uroki tego miejsca, bowiem już po jednym dniu, odnosi się wrażenie, że wszystkie priorytety życia zostają tutaj zapomniane. Przede wszystkim klimat, który obejmuje mieszankę stref klimatycznych, nie brakuje słońca, ale także chłodnego powietrza nieopodal krateru wulkanu.

Fascynująca roślinność palmy i egzotyczne kwiaty, ale również wodospad, dżungla, pustynia i najpiękniejsze krajobrazy. Poza tym drewniane chatki, dzikie piaszczyste plaże, nadzwyczaj mili mieszkańcy, czego chcieć więcej.

https://www.abcgps.pl/Interkomy-k873-0-3-default.html