Bezstresowa dieta Olivii Wilde

Bezstresowa dieta Olivii Wilde

16 kwietnia 2020 Wyłącz przez Kortezja

Aktorka znana z serialu Dr House wychodzi z założenia, że nie warto jest stresować się jedzeniem. Otwarcie przyznaje, że kiedy postanawia w końcu przejść na dietę lub zacząć ćwiczyć to jej zapał nie trwa długo i zazwyczaj rezygnuje już po kilku dniach.

Olivia Wilde od wielu już lat pozostaje na diecie wegetariańskiej i jej zasad natomiast przestrzega w stu procentach. Na pewien czas aktorka odstawiła też zupełnie węglowodany.

Było to spowodowane wymaganiami, jakie postawiono jej przy zaangażowaniu do roli w filmie Tron, kiedy to musiała schudnąć kilka kilogramów. Jak twierdzi było to dla niej bardzo trudne, gdyż kocha słodycze i bała się, że nie będzie w stanie zupełnie z nich zrezygnować.

Jednak udało się: w ciągu kilku miesięcy aktorka schudła parę kilogramów i ominął ją efekt jojo. Olivia przyznaje, że ważne w każdej diecie jest to, by odżywiać się rozsądnie.

Nie ma sensu męczyć się drakońskimi dietami, chudnąć kilkanaście kilogramów w kilka tygodni tylko po to, by za chwilę znowu przytyć. To bardzo niezdrowe dla organizmu.

Jak mówi aktorka: chudnąć trzeba rozsądnie.